UJK
UJ Kraków
Ekstraliga kobiet
6.miejsce
10punkty
10–13bramki
7mecze
Najbliższe mecze
UJ Kraków – Lech Poznań
Ekstraliga kobiet
Forma
PRPWP
na wyjeździe z GKS Katowice 0:3porażka
u siebie z Ślęza Wrocław 4:1wygrana
na wyjeździe z Czarni Sosnowiec 0:2porażka
na wyjeździe z Rekord Bielsko-Biała 1:1remis
u siebie z Pogoń Szczecin 1:4porażka
Mecze sezonu
Dodaj mecze do kalendarza plik .ics (Google, Outlook)
Pokaż wszystkie (11)
UJ Kraków 2:1 Śląsk Wrocław
Ekstraliga kobiet · koniec
Akademia Piłkarska LG 1:2 UJ Kraków
Ekstraliga kobiet · koniec
UJ Kraków 1:4 Pogoń Szczecin
Ekstraliga kobiet · koniec
Rekord Bielsko-Biała 1:1 UJ Kraków
Ekstraliga kobiet · koniec
Czarni Sosnowiec 2:0 UJ Kraków
Ekstraliga kobiet · koniec
UJ Kraków 4:1 Ślęza Wrocław
Ekstraliga kobiet · koniec
GKS Katowice 3:0 UJ Kraków
Ekstraliga kobiet · koniec
UJ Kraków – Lech Poznań
Ekstraliga kobiet
UJ Kraków – Legia
Ekstraliga kobiet
Górnik Łęczna – UJ Kraków
Ekstraliga kobiet
UJ Kraków – UKS Łódź
Ekstraliga kobiet
